МІНІМАЛЬНА СТАВКА ЗА ГОДИНУ РОБОТИ В ПОЛЬЩІ СКЛАДЕ 2,75 ЄВРО

Про це заявила міністр праці, сім’ї та громадської політики Польщі Єльжбета Рафальська в інтерв’ю Польському радіо.
Польський уряд прийняв ряд законопроектів про введення мінімальної погодинної ставки для працюючих не по найму, а також на підставі договору про тимчасовий вид співпраці.
Зі слів міністра Рафальської, мінімальна погодинна оплата складе 12 злотих (2,75 євро), проте, щорічно буде змінюватись залежно від розміру мінімальної зарплати. Нові закони почнуть діяти з 1 січня 2017 року.
Попереднього року в польських центрах зайнятості та на сайтах з вакансіями з’явилась рекордно велика кількість пропозицій роботи.
Найбільше вакансій відкрилось у будівельній та промисловій галузях. На одному з головних порталів про роботу в Польщі pracuj.pl за 2015 рік було опубліковано майже 455 тисяч вакансій. Це на 12% більше, ніж у 2014 році. Ще більше вакансій надали центри зайнятості.
У 2015 році вони пропонували 1,3 мільйони робочих місць, що на 16,7% більше ніж у 2014. Найбільший вибір вакансій у попередньому році мали фахівці з продажу та обслуговування клієнтів.
Найшвидше зростав попит на будівельників та фахівців з промислового виробництва.
Тривале зростання відбувалось завдяки польським та закордонним інвестиціям у дистриб’юторські центри. Це також результат того, що західні компанії все частіше переносять власне обслуговування до Польщі.

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!