Сільськогосподарський сектор королівства відчуває серйозний відтік робочих рук. Фермери очікують, що уряд спростить процес видачі віз трудовим мігрантам.

Вихід зі складу ЄС негативно відбився на сільському господарстві країни. Експерти сходяться на думці, що поточні політичні процеси можуть мати важкі наслідки для економіки. На даний момент в сільському господарстві зайнято 67 тисяч сезонних робітників, 90% яких приїжджає до Великобританії з таких країн, як Румунія, Болгарія і Польща.

Національна спілка фермерів констатує брак робочих рук і попереджає, що в перспективі це відіб’ється на рівні добробуту всієї країни. Згідно з даними, які наводить програма «Агробізнес», союз запропонував ввести практику видачі дозволів на роботу для всіх іноземців, які виявлять бажання їх отримати. Завдяки цьому кроку перебування працівника на території Великобританії може бути продовжено до 9 місяців, а самі фермери отримають можливість здійснювати безпосереднє працевлаштування.

У свою чергу, експерти відзначають, що скасування візових обмежень для іноземців може допомогти залучити необхідних працівників в сільськогосподарський сектор і врятувати його від банкрутства.

Джерело: finance.wp.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!