Згідно зі звітом “fDi Intelligence: Global greenfield investment trends”, Польща зайняла перше місце в Європі за кількістю робочих місць, створених в результаті безпосередніх іноземних вкладень, – зазначає кадрове агентство Michael Page. Всього було створено понад 99 тис. місць, з них у Варшаві – майже 18 тис., що дозволило столиці зайняти друге місце в Європі після Бухареста (24 тис.). Завдяки цьому країна випередила Великобританію (80 тис. робочих місць) та Росію (70 тис. робочих місць).

«Перевага Польщі та її двигун – кваліфіковані кадри. Слід також пам’ятати про цінову ефективностіь бізнес-діяльності в країні. Організації, які вирішуються відкрити тут свою справу, можуть, зокрема, подавати заяви про звільнення від податку на нерухомість, прохання про додаткове фінансування створених робочих місць, отримання урядових грантів або дотацій ЄС», – уточнює Петро Дедіц, член управління Польського форуму HR.

За даними Польського агентства інвестицій і торгівлі, Варшава також посіла друге місце в Європі за кількістю іноземних інвестицій (81). Польська столиця випередила Берлін (76) і Москву (64).

«На інвестиційну привабливість як Варшави, так і всієї Польщі впливає неухильне економічне зростання. Тільки в 2017 році ВВП виріс на 4,6%, а за прогнозами Світового банку в 2018 році слід очікувати як мінімум 4% зростання. Таким чином, можна припустити, що в найближчі роки інвестицій стане ще більше», – впевнений Петро Дедіц.

Хороша економічна кон’юнктура впливає на ситуацію на ринку праці. Згідно з даними GUS, рівень безробіття в Польщі в червні 2018 року склав 5,9%, у Варшаві – 1,8%. Обставини сприяють працівникам, за яких готові боротися не тільки польські, а й іноземні компанії у всіх сферах економіки.

Джерело: praca.interia.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!