Про нас

Польська фірма JD Mercury, центральний офіс якої розташований у Варшаві, вже більше десяти років працює в сфері працевлаштування та надання освітніх послуг. Спочатку її інтереси були зосереджені на внутрішньому ринку праці, при цьому компанія сформувала стійкі зв'язки з підприємцями з європейських країн (Ірландії, Швеції), а також Австралії, Нової Зеландії, США і Канади. Але вже незабаром діяльність фірми вийшла за межі країни і наразі JD Mercury представлена в Україні, Білорусії, Росії та Молдові.

За період роботи компанія продемонструвала, що її діяльність проходить відповідно до цінностей, задекларованих JD Mercury, серед яких: відповідність законодавству, високі стандарти якості роботи (перш за все - у підборі співробітників), гарантований підбір варіантів, який задовольняє обидві сторони контракту, оперативне реагування, пошук і усунення проблем (при необхідності). Активна і наполеглива робота фахівців компанії в сфері працевлаштування дозволила встановити тісну співпрацю з відомими компаніями - металургійним гігантом «ІСД Хута Ченстохова», що входить в корпорацію «ІСД», а також підприємствами NEWECO (виробництво автоматичного обладнання), Rexel ( виробництво столів і обладнання для випуску тканинних ролет) і ін.

Займаючись підбором кадрів на принципах лізингу співробітників (аутсорсингу), компанія надає послуги як роботодавцям, забезпечуючи їх якісними трудовими ресурсами, так і потенційним трудовим мігрантам - сумлінним працівникам високої кваліфікації, які з певних причин планують працевлаштуватися за кордоном. Для підприємств-замовників такий підхід зручний тим, що при скороченні витрат на персонал вони отримують, дисциплінованих, професійних, надійних і відповідальних співробітників, зацікавлених в роботі, і при цьому позбавляються проблем, пов'язаних з підбором персоналу, його адмініструванням (оплатою праці, страхуванням, тощо) і заміною в разі потреби.

При цьому, якщо працівник позитивно проявить себе, то підприємець може після закінчення терміну контракту найняти його на постійній основі. Робота в Польщі, Чехії та інших країнах може бути постійною і сезонною. В останньому випадку це, як правило, зайнятість в фермерських господарствах різної спеціалізації (рослинництво, тваринництво).

Ключовою перевагою для українських працівників є легальність працевлаштування. JDM Ukraine не тільки знаходить роботодавця, а й здійснює клієнтську підтримку протягом всього терміну контракту, організовуючи заявку від підприємця, візову підтримку, консультації з питань проживання та роботи в країні, медичне обслуговування по страховці, при необхідності - додаткове навчання (зокрема, мовні курси). Знання польської мови дозволяє потенційному працівнику безпосередньо (з львівського офісу JDM Ukraine) поспілкуватися з роботодавцем ще на етапі підготовки до працевлаштування.

Важливим напрямком діяльності компанії є послуги в сфері освіти. Отримання глибоких і якісних знань, підтверджених дипломами, які високо цінуються в Європі, є привабливим для української молоді. Польська освітня система є дворівневою, при цьому можна отримати ступінь бакалавра (інженера, ліцензіата) після мінімум шести семестрів навчання, а також магістра (старшого інженера або інше еквівалентне звання) після, відповідно, чотирьох семестрів.

Особливою перевагою отримання освіти в Польщі є її доступність: співвідношення ціна / якість тут є однією з найбільш оптимальних серед безлічі напрямків навчання за кордоном. Багатовікові традиції європейської освіти втілені тут у всій своїй привабливості. Організація навчання в польських університетах орієнтована на потреби студента. Викладачі європейського рівня, вільний доступ до будь-яких матеріалів (як в паперовій, так і в електронній версії), прекрасні умови для проживання і організації дозвілля, облік індивідуальних особливостей кожного студента - це далеко не повний перелік переваг польської системи навчання. Крім того, навчання в Польщі може бути завершенне працевлаштуванням як в цій країні, так і в інших країнах ЄС.

43 університети Польщі (з них 41 - державний) запрошують на навчання молодь з різних країн. Обов'язковою умовою є знання польської мови, проте є можливість прослухати курси англійською, німецькою та іншими мовами. Відзначимо, що при необхідності перед початком занять Ви можете отримати відповідний сертифікат на мовних курсах.

Як офіційний представник університетів Польщі, ми пропонуємо Вам допомогу в отриманні освіти. Ми допоможемо вступити до університету, знайти житло та допоможемо владнати ряд нюансів, пов'язаних з перебуванням в країні (зокрема, медичне обслуговування). Ми пропонуємо на вибір різноманітні галузі наук: економічний сегмент (власне економіка, менеджмент), соціальні науки (право, міжнародні відносини), а також такі дуже актуальні сьогодні спеціальності, як інформатика, туризм, готельний бізнес, реклама, дизайн, тощо.

Співробітники компанії JDM Ukraine розвінчують, подекуди помилкове, переконання в тому, що отримати освіту за кордоном складно через її високу вартість. Наприклад, вартість навчання на мовних курсах становить в середньому 50 USD/тиждень, а самого навчання (в залежності від спеціальності та організації навчання) - близько 600 - 1500 USD за семестр (або 1200 - 2000 USD за півріччя). Подачу документів необхідно здійснювати завчасно, при цьому сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання не входить в перелік необхідних документів. Вам потрібен лише атестат (або диплом, якщо мова йде про навчання в магістратурі). Подача документів починається з 15 квітня (заняття з 1 вересня), однак існує варіант лютневого початку навчання. Також, в деякі навчальні заклади можна перейти з українського ВНЗ за проміжними результатами.