Про нас

Фірма JDM Ukraine з 2015 року працює на ринку праці громадян України на території Польщі. За недовгий період роботи співробітники компанії встигли продемонструвати, що її діяльність ведеться у відповідності до цінностей, задекларованих JDM Ukraine, серед яких: відповідність законодавству, високі стандарти якості роботи (перш за все - співробітників при підборі кадрів), гарантований підбір варіанту, який задовольняє обидві сторони контракту, оперативне реагування та усунення проблем (при необхідності). Активна і наполеглива робота фахівців компанії в сфері працевлаштування дозволила вже сьогодні встановити тісну співпрацю з відомими компаніями.

JDM Ukraine здійснює клієнтську підтримку протягом усього терміну контракту, візову підтримку, консультації широкого спектру питань проживання і роботи в країні, медичне обслуговування по страховці.

За весь період роботи, фахівці JDM Ukraine, зібрали якісну базу вакансій і мають понад тисячі задоволених клієнтів, які звернулись в нашу фірму.

Співробітники компанії JDM Ukraine розвіють ваше помилкове переконання в тому, що знайти легальну роботу за кордоном складно. Наші фахівці допоможуть підібрати кращу вакансію з гідними умовами проживання та оплатою праці.