ПАРТНЕРИ

logo_nordis
Nordisk Sp. o.o. —  виробник і дистриб'ютор заморожених продуктів створений в 1968 році. Компанія є великим гравцем на польському ринку морозива і заморожених продуктів. Продукти Nordisk отримують безліч нагород, в тому числі приз Міністерства сільського господарства і продовольства Польщі, двічі нагороджувалася емблемою Agro Poland, а також має золоту медаль виставки Inter Res. Nordisk має свою власну велику дистриб'юторську мережу, яка також пропонує продукцію інших брендів, таких як : Hortex, Dr.Oetker, Frosta, Grycan, Nestle, Aviko czy McCain.


  logo_trans
Transtolbud - Piekutowski Sp. o.o. — це польська компанія, заснована в 1989 році, що надає професійні послуги будівельних робіт. Фірма працює в якості генерального підрядника, а також підрядника оздоблювальних робіт. Успішно реалізувала 150 великих проектів по всій країні і близько 20 за кордоном, у співпраці з низкою великих компаній в будівельній галузі.  

  logo_armeton
Armeton — міжнародна компанія, що має понад 20 років досвіду роботи і спеціалізується у виробництві бетонних противаг для побутових приладів, таких як пральні машини, посудомийні машини і кухонні плити.  

  logo_rodex
Rodex - заснований в 1989 році. Основним напрямком діяльності компанії є реалізація будівельних проектів. RODEX є виробником марки вікон RODLINE — високоякісні пластикові вікна (також в системі Holzfenster Look), алюмінієвих вікон, фасадів, вогнестійких виробів з дерева. Протягом 20-ти років існування, компанія здобула значну позицію на польському ринку.