ПОЛІПШЕННЯ УМОВ УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН

Починаючи з 1 січня наступного року, в Польщі планують поліпшити умови працевлаштування іноземців. Про це повідомляє «Польське радіо».
«Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, що стосується працевлаштування іноземців, яка має бути задіяною з 1 січня 2017 року», – сказав у Ґданську заступник міністра родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед. Іноземці зароблятимуть стільки ж, що й поляки.
Сезонна директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн для працевлаштування на сезонну роботу. Представник відомства праці наголосив, що будуть зміни у так званих короткотермінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування.
Станіслав Швед додав, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України. «Більше ніж 95% іноземців, які працюють у Польщі, походять з України», – наголосив заступник міністра родини, праці й соціальної політики.
Минулого року було видано 800 тисяч заявок на роботу в Польщі. Працювало півмільйона осіб. Цього ж року, до середини травня, поступило 500 тисяч заявок на працевлаштування іноземців, тому до кінця року замовлень передбачають уже більше ніж мільйон.
Польські урядовці прагнуть і надалі зберегти можливість іноземцям працювати в сільському господарстві, у сфері послуг та будівництві, але щоб цей механізм був щільнішим, й умови праці прибулих були на тому ж рівні, що й у місцевих працівників.
«Ми знаємо, що за нинішньої системи заявок, особливо з українського боку, трапляються різні зловживання, купування таких заявок. І з польського боку ми до кінця не знаємо, чи ті особи справді прибули на роботу з України і фактично працюють, чи таке оформлення інколи використовують задля отримання візи», – наголосив віце-міністр.

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!