З початку поточного року зросли зарплати осіб, які отримують мінімальну ставку. Уряд підвищив її на 100 злотих, також зросла годинна ставка (13,5 злотих). За даними, які наводить «Gazeta Wyborcza», в 2019 році прогнозується чергове підвищення мінімально ставки до 2220 злотих брутто.

На 200 злотих більше будуть отримувати цивільні службовці в армії: міністр нацоборони Маріуш Блащак уточнив, що на ці цілі буде виділено 114,5 млн злотих.

На зростання зарплат можуть розраховувати поліцейські, пожежники і Служба захисту держави. У травні МВС Польщі перерахувало 150 млн злотих в рахунок зарплат співробітників, які заробляють менше за інших. Наступне підвищення заплановано на січень 2019 року. Згідно з даними відомства, службовці будуть заробляти на 609 злотих більше, ніж в 2016 році, а зарплата цивільних виросте на 597 злотих.

Заробітна плата вчителів в квітні зросла на 168 злотих. Наступне підвищення заплановано на наступний рік і складе 5%, третє за рахунком, також п’ятивідсоткове, перенесено на два роки вперед.

Передбачається, що підвищення виплат торкнеться також пенсіонерів та осіб, які отримують соціальну допомогу.

Джерело: money.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!