РОБОТОДАВЦІ ПОЛЬЩІ ЗАПРОСЯТЬ РЕКОРДНУ ЧИСЕЛЬНІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ З УКРАЇНИ

Все більше польських роботодавців планує брати на роботу українців. В цьому році може буде перевершено рекорд в цій галузі, – як повідомляє «Радіо Польща» з посиланням на дані видання Dziennik Gazeta Prawna.
Як відмічається в повідомленні, протягом останніх років попит на працівників з східних країн постійно утримується. Частіше за все в Польщі беруть на роботу українців. Середньостатистичний український працівник проводить в Польщі близько 5 місяців, потім повертається на батьківщину, щоб через певний час повернутись знову.
У 2015 році польські роботодавці подали 782 тисячі заяв про намір прийняти на роботу українців – що у два рази більше, ніж рік тому. В першому кварталі 2016 року польські роботодавці планують взяти на роботу 318 тисяч українців – на 51% більше, ніж за аналогічний період попереднього року.
«Радіо Польщі» також відмічає, що згідно прийнятому урядом Польщі «Довготривалому фінансовому плані до 2019 року», в поточному році польська економіка зросте на 3,8%, в наступному на 3,9%, 2018 рік – 4% ріст економіки, а 2019 – 4,1%.

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!