РИНОК ПРАЦІ ПОЛЬЩІ ВІДЧУВАЄ НЕСТАЧУ 100 000 ПРОФЕСІЙНИХ ВОДІЇВ

Компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) оприлюднила звіт, в якому йдеться про те що ринок праці Польщі потребує близько 100 тисяч професіональних водіїв. Така незаповненість професії здійснює негативний вплив на розвиток транспортного сектору економіки Польщі. Однію з головних причин такої ситуації вважаються складні умови праці водіїв.
Представник PwC Матеуш Валевський стверджує, що недостатня кількість водіїв призведе до того, що транспортні фірми не зможуть впоратися із всіма замовленнями промисловості. Наразі 20% транспортних компаній постійно шукають водіїв і ще 60% стикаються з цією проблемою періодично. Автори звіту наголошують, що транспортний сектор Польщі є найсильнішим у всій Європі, а його регрес може негативно вплине на економіку держави в цілому.
Мацей Вроньський, керівник одного із союзу робітників транспортного сектору, вважає, що для вирішення цієї ситуації потрібні системні рішення, які приваблять молодих людей. Зараз, щоб стати професіональним водієм, потрібно витрати близько 2-х тисяч євро на оплату курсів. Водночас, водії що обслуговує міжнародні рейси, заробляє близько 1,5 тис євро без вирахування податків.

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!