3 з 4 українців в Польщі користується послугами мобільних операторів, а половина набуває пакет інтернет-послуг. Список замикає ТВ, яке вибирає кожен третій працівник з України. При цьому послугами місцевих банків користується не більше 13% опитаних. Експерти відзначають, що українці найчастіше роблять вибір на користь пропозицій, які враховують їх потреби і інтереси.

«Багато фірм, що надають відповідні послуги, з появою на польському ринку близько мільйона українців побачили для себе нові можливості в залученні клієнтів. Були підготовлені відповідні пропозиції з урахуванням потреб громадян України: переклад документів на українську мову, послуги україномовних консультантів», – зазначає Кшиштоф Інглот, глава управління Personnel Service.

72% трудових мігрантів з України користуються послугами мобільних операторів, 49% роблять вибір на користь інтернет-пакетів, інтерес до ТБ виявляють 32%.

Телефон та інтернет необхідні тим, хто бажає підтримувати постійний контакт з сім’єю. 39% українців вказує на те, що розлука з близькими – це найскладніший аспект трудової міграції. ТВ є інформаційно-розважальний інструмент, який дає можливість краще пізнати культуру країни і поглибити своє знання мови.

Менш охоче працівники з України відкривають особисті рахунки в польських банках, хоча саме ці установи одними з перших підготували відповідні пропозиції для гостей зі сходу.

Страховий пакет вирішується придбати тільки кожен десятий (9%). Ще меншою популярністю користується приватне медобслуговування, до якого вдається всього 6% українців. Юридичними послугами користується тільки 1% прибулих.

Джерело: strefabiznesu.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!