В останні місяці 2018 року, а також в 2019 році прогнозується збереження високого попиту на нових працівників. Торгові мережі будуть шукати нові робочі руки, – повідомляє Петр Модліньскій, глава відділу кадрового аутсорсингу ASM Sales Force Agency.

Дані GUS свідчать про те, що об’єми споживання в Польщі ростуть, а разом з ними зростає і попит на нових працівників в торговельній сфері. Це підтверджуе і рапорт порталу Pracuj.pl, згідно з яким в першому кварталі 2018 року було відзначено зростання вакансій для фахівців роздрібної та оптової торгівлі.

Також слід звернути увагу не те, що специфіка сфери торгівлі стала причиною попиту на кадри. Роботодавці все частіше готові працевлаштовувати іноземців, хоча торгівля – область, в якій адаптація іноземних працівників значно ускладнена зважаючи на вимоги, що пред’являються до претендентів (наприклад, побіжна польська мова).

Черговий рекорд ринку праці (безробіття в червні, за даними міністерства праці Польщі, склала всього 5,9%) підштовхує компанії, що займаються кадровим аутсорсингом, до пошуку альтернативних джерел рекрутації.

Однією з таких сфер є логістика, яка традиційно має потребу в кадрах, в т.ч. з-за меж Польщі. Популярність сезонних робіт (перш за все в сільськогосподарській і туристичній сферах) вплинули на зростання кількості вакансій і в цій області. В даний час основним претендентами на них залишаються особи, для яких передбачена спрощена візова процедура, тобто громадяни України та Білорусі.

Джерело: wiadomoscihandlowe.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!