Згідно з даними офіційної статистики, на даний момент в Сілезькому воєводстві проживає понад 150 тис. українців. Воєводське управління праці відзначає, що громадяни України є постійними учасниками польського ринку праці. Більшість зайнято в сфері адміністративних послуг та допоміжної діяльності (79 680), будівництві (18 076), промислової переробки (12 546) та сфері послуг (5 372).

Українці охоче відгукуються на вакансії в сільському і лісовому господарстві, гірничій справі, водопостачанні, оптової та роздрібної торгівлі, транспортній сфері, харчової промисловості, комунікаціях, фінансової діяльності, обслуговуванні ринку нерухомості. Також громадяни України включаються в технічну, наукову та культурну діяльність, а також освіту.

Більшість прибулих працевлаштовується на підставі договору про доручення робіт (87 тис.), а також трудового договору (понад 47 тис.)

«Роботодавці все більш охоче працевлаштовують працівників з України. У нашому воєводстві вони складають 95% всіх трудових мігрантів, і ця цифра з кожним роком зростає. Причина – брак робочих рук на вітчизняному ринку», – зазначає Аркадіуш Качор, прес-секретар WUP Katowice.

Джерело: silesion.pl

Ми допомагаємо знайти нову високооплачувану роботу. Почніть заробляти разом з нами.

Розсилка новин

Введіть свою адресу електронної пошти, щоб б постійно отримувати свіжі новини і вакансії. Ми обіцяємо без спаму!